Holistyczne Centrum Terapii Psychosomatycznej

Specjalnie dla Państwa we współpracy z najlepszymi specjalistami w oparciu o lata doświadczeń i badań opracowaliśmy koncepcyjny, holistyczny program terapeutycznego leczenia wszelkiego rodzaju uzależnień wraz z zaburzeniami współistniejącymi.

Wychodząc z założenia, że ludzkie ciało jest jednolitym, powiązanym i bardzo kompleksowym mechanizmem, który wymaga niesamowitej kontroli i równowagi aby optymalnie działać stworzyliśmy terapię polegającą na wsłuchiwaniu się i odczytywaniu sygnałów płynących z ciała tak aby z wyprzedzeniem zareagować na nadchodzące problemy i kryzysy.

Nasze indywidualne podejście skupia się na założeniu, że ciało nie funkcjonuje odpowiednio bez ducha a duch nie realizuje się bez ciała, więc muszą one stanowić doskonale zbilansowaną jedność.

Holistyczne Centrum Terapii Psychosomatycznej

Nasze nowatorskie holistyczne podejście do człowieka stanowi optymalne połączenie pracy nad wydobyciem potencjału każdego człowieka poprzez pracę nad ciałem oraz duchem (mentalność) w doskonałej symbiozie i równowadze, dzięki czemu każda osoba dokonuje przemiany całkowitej, a nie częściowej, jak w wielu innych przypadkach.

Centrum nasze funkcjonuje na zasadach leczenia stacjonarnego z całodobową obsługą, w trakcie którego nad pacjentami czuwają doświadczeni psychiatrzy, psychologowie, psychoterapeuci, fizjoterapeuci oraz wykfalifikowane pielęgniarki i obsługa medyczna.

Każdy pacjent podlega procedurze kwalifikacyjnego przyjęcia, co oznacza, że będzie traktowany bardzo indywidualnie, a forma terapii zostanie podporządkowana pod jego ścisłe potrzeby.

Holistyczne Centrum Terapii Psychosomatycznej

Nasi doświadczeni specjaliści z zakresu terapii uzależnień i leczenia holistycznego potrafią poradzić sobie z problemami natury psychicznej, fizycznej, społecznej oraz behawioralnej.

Prowadzimy również terapię rodzinną w formule indywidualnej oraz wspólnej pracy osób zaangażowanych w nałóg oraz jako formę wsparcia dla osób żyjących z uzależnionymi.

Staramy się aby bagaż doświadczeń zebrany podczas pobytu w naszym centrum procentował jeszcze długi czas po odbytym pobycie leczniczym poprzez zakorzenione wzorce pozytywnych zachowań, odruchów oraz przyzwyczajeń.

Holistyczne Centrum Terapii Psychosomatycznej

Holistyczne Centrum Terapii Psychosomatycznej zapewni każdemu Klientowi specjalnie dobrany, bazujący na najnowszych trendach pakiet leczniczych zajęć terapeutycznych zarówno w grupie jak i indywidualnych wzmocnionych bardzo bogatym pakietem terapeutycznych zajęć towarzyszących takich jak mindfulness, hipnoterapia, muzykoterapia, wszelkie formy relaksu umysłowego, medytacja, praca z oddechem, joga oraz terapie kinestetyczne.

Każdy nasz Klient otrzyma opiekę na najwyższym możliwym poziomie od wszelkiego rodzaju zajęć i terapii wzmacniających oraz udoskonalających intelektualnie oraz fizycznie po specjalnie skomponowaną formę pożywienia bogatego w mikro i makroelementy które dodatkowo zapewnią powrót do zdrowia i świetne samopoczucie.

Specjalnie skomponowana dieta stanowi wspaniałą terapię zastępczą walcząc z niekorzystnym profilem biochemicznym wspomagamy również proces tracenia wagi i wzmocnienia układu odpornościowego.

Nasi specjaliści

Magdalena Kolasa-Hołubiec

Magdalena Kolasa-Hołubiec

Tomasz Wróbel

Tomasz Wróbel

Paweł Szałek

Paweł Szałek

Barbara Twardowska

Barbara Twardowska